14

Şub
2019

Pegasus ve Avantajlarınız

Havayolu ile seyahat hem hız ve hem de konfor açısından en gözde ulaşım seçeneği konumundadır. Buna nazaran teknolojinin yardımları ile bütün işlemlerin çok kısa bir sürede ve güvenle yerine getirilmektedir. Sürekli artan talebin etkisi ve illerimizdeki artan havalimanları sayesinde uçakla yolculuk çok cazip durumdadır.

Pegasus Fiyat Politikası

Pegasus’u şirket olarak düşük ücret ile uçuran havayolu şirketidir. Fiyatlardaki uyumluluk bu noktada süreklilik arz etmektedir. Düşük fiyat şirketin öncelikli politikalarından birisidir. Pegasus uçak bileti almanız son derece kolay ve zahmetsizdir. Bu bilet gişelerden alınabileceği gibi süre sınırı olmaksızın web sitesi aracılığı ile de satın alınabilmektedir.

Bilet Avantajları

Bu bilet her yönden pek çok hizmeti içerisinden barındıran ve ayrıcalıkları olan bir bilettir. Bilet sayesinde anında mil puanlar, kazanabilir, check-in yaptırabilir her türlü bilgi değişikliği, iptal işlemleri, ek bagaj ve koltuk işlemleri de bu bilet içerisinde sunulan avantajlar arasında yer almaktadır. Şu da dikkate alınmalıdır ki; 1.P ve G sınıfında alınan biletlerde ücret iade edilememektedir. Uçmaya on iki saatten az kaldığında da ücret iadesi mümkün bulunmamaktadır. Pegasus Ankara sürekli uçtuğumuz destinasyonlardan bir tanesidir.

Burası şehrin başkent niteliği ve talebin fazla olması nedeniyle sürekli bir şekilde seyahat edilmektedir. Biletleriniz kredi kartına taksitle, telefonla gişe ve web sitemiz aracılığı ile de almak mümkündür. Ankara ya sefer sayısı sürekli artırılmaktadır. Pegasus İstanbul bu metropol şehrimize gerek yurt içinden gerekse yurtdışından sürekli sefer yapılmaktadır.

Pegasus’u hizmet niteliği ve fiyat açısından oldukça etkileyici bir şirkettir. Bu şirketi tercih ettiğinizde hizmet kalitesi konfor ve ayrıcalık bir arada sunulmaktadır. Pegasus yolculuk olarak tercih ettiğinizde pek çok seçenek sunarak yolculuğu zenginleştirmektedir. Bu hizmetlere ek olarak yemek, ek bagaj, araç kiralama, otopark, kolay vize. Hotel rezervasyonu ve hızlı geçiş gibi pek çok ayrıcalıklarda sunmaktadır.